Satvēriens, pieskāriens un aizsardzība

Snickers Workwear - Latvia

Tavas rokas ir vērtīgākais darba instruments, tādēļ vēlamies tām sniegt labāko. Kas veido labus cimdus? Mūsu plašais progresīvo darba cimdu klāsts piedāvā maksimālu funkcionalitātes, izturības un aizsardzības kombināciju atbilstoši Tavam darbam.

Atrodi sev piemērotus cimdus

Daudzveidīgie cimdi ir paredzēti dažādiem darbu veidiem. Galvenais, lai izvēlētais cimdu pāris der Tavai rokai. Pārliecinies, ka izvēlies pareizo izmēru, lai tiktu nodrošināts pareizais precizitātes, ērtības un aizsardzības līdzsvars. Zemāk aprakstīti trīs aspekti, kam pievērst uzmanību, izdarot izvēli:

Kādu darbu Tu veic? Smagu darbu, kam nepieciešams stabils satvēriens un bieza, polsterēta aizsardzība vai smalku darbu, kam galvenā prioritāte ir darbs ar pirkstiem un fleksibilitāte.

Kādas ir Tavas rokas? Gari vai īsi, plati vai tievi pirksti?

Cik izturīgi cimdi Tev ir nepieciešami? Mūsu cimdi ir īpaši izturīgi. Bet, ja Tu bieži maini cimdus, jo tie ātri sasmērējas, iespējams Tev piemērotāks ir vienkāršāks modelis.

Gatavi darbam!

"Tavas rokas ir vērtīgākais darba instruments! Tādēļ esam pacēluši latiņu tik augstu un koncentrējamies uz ikvienu detaļu, lai radītu ideālos cimdus.

Lai cimdi ideāli derētu, mēs izpētījām sīkākās roku detaļa un sevišķi to, kā meistari lieto savas rokas. Šīs zināšanas atspoguļojas katrā mūsu cimdu šuvē un piegrieztnē. Veidoti atbilstoši rokas formai ar tādām parocīgām detaļām kā ielocītiem pirkstiem, kas nodrošina dabisku roku stāvokli.

Spēt sabalansēt aizsardzību, precizitāti un ērtību ir liels izaicinājums. Plānāki cimdi, galvenokārt no Precision līnijas, ir domāti sīkiem darbiem, bet cimdi no Power līnijas ir vairāk piemēroti raupjākām darba situācijām.

Mēs piedāvājam izmeklētu daudzveidīgu cimdu klāstu. Viegli izvēlēties, vienlaikus pietiekoši plašs klāsts, lai piedāvātu Tavam darbam piemērotus cimdus."

Cecilija Bergstena (Cecilia Bergsten), Snickers Workwear cimdu attīstības speciāliste.

Aplūko mūsu cimdu sortimentu!

Pavaicājiet mums