Darba apģērbs, kas izstrādāts sievietēm

Snickers Workwear - Latvia

"Snickers Workwear" ražotā sieviešu kolekcija sniedz sekojošas priekšrocības: bezkompromisa funkcionalitāti, komfortu darbā un aizsardzību, kas īpaši pielāgota sievietēm.

Piemēram, mūsu bikses – tās raksturo zems iegriezums, konstrukcija "Twisted Leg™" un "Snickers Gusset™" kājstarpes daļā, kas labi derēs modernām sievietēm un nodrošinās maksimālu kustību brīvību.

Woman

Kustību brīvība

"Snickers Workwear" produktu klāstu sievietēm raksturo uzlabots dizains modernam sieviešu stilam, apvienots ar nepārspējamu kustību brīvību.

Sieviešu fasons

Ikviens apģērbs mūsu klāstā sievietēm piegriezts tieši sievietes ķermeņa formai. Mūsu modernās darba bikses raksturo, piemēram, zemi piegriezta vidukļa daļa un sievietes ķermeņa formai nevainojami pielāgots fasons.

Funkcionalitāte darbā

Izstrādātas sievietēm – bez kompromisiem funkcionalitātes ziņā. Saķeres aizdare, priekšējās un nokarenās kabatas, kabata lineālam un nodalījums mobilajam tālrunim nodrošina to, ka vienmēr viss nepieciešamais atradīsies rokas tvēriena attālumā.

Sertificēta ceļgalu aizsardzība

Strādāšanai uz ceļiem ir negatīvas sekas. Tieši tādēļ mūsu darba bikses un ceļu sargi ar patentēto pozicionēšanas sistēmu "KneeGuard™" Jums sniedz sertificētu, vismodernāko ceļgalu aizsardzība, kāda ir pieejama. Tāpēc Jūs varat sevi aizsargāt jau šodien – un pasaudzēt ceļgalus priekšdienām.

Low cut waist

Zema piegriezuma vidukļa daļa

Mūsu modernajām 3. sērijas sieviešu darba biksēm ir zema piegriezuma vidukļa daļa un tieši sievietes ķermeņa formai pielāgots fasons.

Pavaicājiet mums