Darba apģērbs, kas izturējis reālus pārbaudījumus

Snickers Workwear - Latvia

"Snickers Workwear" izmēģinājumu komanda ir mūsu patiesais iedvesmas avots. Viņi izaicina mūs ik dienu. Tieši tas mums liek pacelt latiņu radošām izpausmēm un tehnoloģiju pilnveidei, radot progresīvus darba apģērbus.

Imagecaption=Henry Lundberg | Manager Product Management Snickers WorkwearProgresīvam darba apģērbam nepieciešama progresīva testēšana. Nav nekā labāka par reāliem apstākļiem. Lai panāktu, ka mūsu apģērbi atbilstu Jūsu vēlmēm, mēs, protams, cieši sadarbojamies ar labākajām izmēģinājumu laboratorijām un institūtiem Eiropā.

Uzņēmuma iekšienē skarbākos pārbaudījumus uzticam mūsu izmēģinājumu komandai – smagi strādājošiem profesionāļiem ar prasībām, kuri patiešām izspiež visu iespējamo no prototipiem un jaunākajām konstrukcijām, pārbaudot visu, sākot ar komfortu un aizsardzību līdz kvalitātei un izturībai. Ir tikai viens veids gūt īstās atbildes: īstos darba apstākļos, dažreiz pat mēnešiem ilgi un visos klimata un laika apstākļos.

Sākot ar arktiskām ziemām Skandināvijas ziemeļos līdz Dienvideiropas tveicei. Un viņi nekad nav gatavi kompromisiem. Ja konstrukciju nepieciešams mainīt, viņi tā arī pateiks. Mēs pielāgojam apģērbu, un viņi mēģina vēlreiz, līdz viss būs kā nākas. Vienīgi tāds apģērbs, kas patiešām funkcionē, uzskatāms par īstu "Snickers Workwear" apģērbu.
Test crew

Revolucionārs dizains, taču vai tas izrādīsies atbilstošs mūsu iecerēm, ikvienā iespējamā darba situācijā?

Mūsu testu ziņojumi ir īstais avots godīgām atbildēm. Tos aizpilda smagi noslogoti meistari, kuri mūsu jaunos prototipus pārbauda līdz pēdējam, sniedzot mums nepastarpinātas atsauksmes par to kas ir kārtībā un kas – nav. Tādējādi mums ir iespējams pielāgot un uzlabot konstrukciju, līdz tā patiešām atbilst mūsu plāniem. Patiešām.

Autentisks testa protokols no namdara Norvēģijā, kurš izmēģināja sākotnējo "XTR Shield" jakas un bikšu prototipu:

Komentārs: Dubultās priekšējās kabatas nedarbojas.
Risinājums: Jauna konstrukcija ar lielām rāvējslēdzēju kabatām.

Komentārs: Labas iespējas pielāgot vidukļa daļu, taču pārāk liels izmērs.
Risinājums: Pielāgojama konstrukcija un fasons. Vidukļa daļas regulēšana vairs nav nepieciešama.

Komentārs: Trūkst saķeres aizdares un nevajag īkšķa satvērējus piedurknēs.
Risinājums: Izslēgts īkšķa satvērējs. Elastīgas aproces iekšpuses vēsā gaisa norobežošanai.

Komentārs: Priekšējās kabatās ir pārāk stingrs audums.
Risinājums: Jaka oderēta ar vieglāku materiālu "Super Fabric®" kā izmantots biksēm.

Pavaicājiet mums