Funkcionālā apakšveļa - stipriniet siltumu no iekšpuses

Snickers Workwear - Latvia

Ģērbšanās aukstam laikam ir kā mājas būvēšana. Sākumā jābūt labiem pamatiem. Mūsu funkcionālā apakšveļa ir izstrādāta kā pati pirmā apģērba kārta, kas piedāvā atbilstošo siltumu un ērtumu, ventilācijai un mitruma aizvadīšanai izmantojot "elpojošus" materiālus.

Mūsu bezvīļu modeļi ir ražoti no 37.5® gaisu caurlaidīgām šķiedrām, kā arī poliestera un merīno vilnas, kas tos padara piemērotus valkāšanai, veicot dažāda veida darbu atšķirīgos aukstuma apstākļos.

Mūsu uzlabotā funkcionālā apakšveļa tiek piedāvāta trīs dažādās līnijās, kas paredzētas atšķirīgiem aukstiem laikapstākļiem, kā arī dažādai fiziskā darba intensitātei.

LiteWork - īpaši aktīvam darbam

LightWork līnijas funkcionālajā apakšveļā ir izmantotas 37.5® tehnoloģijas, kas piemērotas aktīvam darbam, kur īpaša nozīme ir ventilācijai un mitruma aizvadīšanai.

LiteWork funkcionālā apakšveļa

FlexiWork - pārstrādāta un atjaunināta klasika

Populārā un klasiskā XTR līnija turpina dzīvot ar atjauninātiem konstruktīviem risinājumiem un uzlabotu funkcionalitāti. Modernizētās piegrieztnes dažādās ķermeņa zonās piedāvā maināmas siltuma un ventilācijas iespējas.

FlexiWork funkcionālā apakšveļa

FlexiWork vilna - kad nepieciešams papildu siltums

Vilna siltumam un poliamīds izturībai - šāds apvienojums padara šo lielisko funkcionālo apakšveļu siltu un ventilējošu, kā arī izturīgu. Vietās, kur nepieciešams papildu siltinājums, pievienoti papildu vilnas ielaidumi.

FlexiWork vilnas funkcionālā apakšveļa

Trīs prasības, kas jāievēro, lai aukstumā būtu silti

Silti saģērbties aukstam laikam nav pārāk sarežģīti. Tomēr, ja jāstrādā aukstos apstākļos, pareizi apģērbties nav tik vienkārši. Intensīvs un smags darbs bieži vien nozīmē arī svīšanu.

Lai justos maksimāli ērti, ģērbiet vairākas kārtas

Pavaicājiet mums