Atklājiet nākamās paaudzes darba apģērbu

Atklājiet mūsu pilnībā jauno koncepciju, kas ietver atšķirīgas darba apģērba saimes. Katra no tām ir piemērota atšķirīgām vajadzībām un darba veidam. Izstrādāta nepārspējamām ērtībām ikvienā darba situācijā.

Kad izaicinājumi nepārtraukti mainās

Vienalga, kāds darbs Jūs sagaida, mūsu ražotā sērija "AllroundWork" nekad nebūs slikta izvēle. Apvienojot lielisku fasonu, nenodilstošu komfortu ar uzlabotu funkcionalitāti, Jūs vienmēr būsiet apģērbts attiecīgajai aktivitātei.

AllroundWork

Nepārspējama kustību brīvība

Straujš darba ritms? Pamēģiniet mūsu jaunās sērijas "FlexiWork" bikses, iegūstot maksimālu darba komfortu un elastīgumu. Šīs augsto tehnoloģiju darba bikses raksturo ķermenim pieguļoša konstrukcija un viegli elpojošs elastīgs audums, nodrošinot nepārspējamu kustību brīvību. Uzlabotā ceļgalu aizsardzība, izturīgie "Cordura®" pastiprinājumi visās svarīgajās vietās, kā arī daudz viegli pieejamu kabatu – Jums ir nepieciešamais, lai būtu pienākuma augstumos, vienmēr soli priekšā.

FlexiWork

Saglabājiet vēsu prātu un koncentrējieties uz darbu

Sagatavojieties karstākai sezonai. Pateicoties revolucionārajai tehnoloģijai "37.5®", mūsu sērijas "LiteWork" darba apģērba klāsts Jums var sniegt labākās īpašības ventilēšanas un mitruma aizvadīšanas ziņā. Pamēģiniet to un, darbam kļūstot saspringtam, piedzīvojiet jaunu dzesēšanas pakāpi.

LiteWork

Pastiprināts lielas slodzes apstākļiem

Vai smagi jāstrādā prasīgākās vidēs? Izmēģiniet mūsu jaunās sērijas "RuffWork" bikses, kuras raksturo izturīga konstrukcija lielas slodzes darba apstākļiem. Šīm biksēm lielai slodzei ir pilnīgi jauns, moderns dizains ar apbrīnojamu fasonu, nodrošinot vislabāko komfortu un kustību brīvību. Paļaujieties uz pastiprināto funkcionalitāti ilgstošai aizsardzībai un darba komfortam.

RuffWork

Komfortabls džinsa audums smagiem darba apstākļiem

Pastiprināta konstrukcija, ko papildina moderns izskats no džinsa auduma. Sērijas "RuffWork" darba bikses ir izgatavotas no izturīga, bet komfortabla džinsa auduma "Cordura®", kas pēc katras mazgāšanas reizes kļūs vēl pārsteidzošāks. Paļaujieties uz visiem pastiprinājumiem un elementiem, kas Jums nepieciešami ilgam komfortam un aizsardzībai darbā.

RuffWork Denim

Atrodiet savu favorītu

Atrodiet savas mīļākās "Snickers Workwear" bikses!

Ilgizturīgas bikses darbam skarbos apstākļos vai regulējot mikroklimatu?

Atrodiet savas mīļākās bikses šeit!

Kvalitātes ziņā mēs nepieļaujam kompromisus

Revolucionāri elementi un audums jaunās paaudzes darba apģērbā. Attīstot jaunās produktu sērijas, komforts un funkcionalitāte bija galvenās prioritātes, kas tika izvirzītas "Snickers Workwear" konstruktoriem. Jaunāko īpašību vidū ir elastīgi tekstilizstrādājumi, labāks fasons un revolucionārs audums, kas nodrošina nepārspējamu ventilēšanu.

Izlasiet vairāk par mūsu jauno produktu izstrādi

Tehnoloģija "37.5®"

Jau gadiem labākie sportisti ir baudījuši sporta apģērba sniegtās priekšrocības. Tagad to var arī strādājošie. "Snickers Workwear" ir viens no pirmajiem darba apģērbu ražotājiem, kas savos apģērbos ieviesis tehnoloģiju "37.5"®.

Tehnoloģija "37.5®" darba apģērbam

400 nedēļu ilga pamatīga testēšana

Mūsu jaunās paaudzes darba bikses tika pakļautas vissmagākajiem pārbaudījumiem. Noslēgumā zviedru meistars Kristians Īzaksens (Christian Isaksen) bija apmierināts. Gluži kā mēs.

Izlasiet, kā 2013. gadā tas sākās