Atrodiet savas mīļākās "Snickers Workwear" bikses!

Snickers Workwear - Latvia

Ilgi izturīgas bikses darbam skarbos apstākļos vai regulējot mikroklimatu? Lai kādas būtu Jūsu prasības, lai kāda veida darbu Jūs veiktu, esam pārliecināti, ka mums ir darba bikses, kas perfekti atbilst Jūsu vajadzībām. Salīdziniet atšķirīgos modeļus un apsveriet, kuras iezīmes ir vissvarīgākās Jūsu darba dienai.

5 soļi līdz nevainojamām darba biksēm

1. Izvēlieties darba apģērbu, ņemot vērā Jūsu darba dienu

Kāda ir Jūsu darba diena? Katra darba apģērbu saime – "RuffWork", "FlexiWork", "AllroundWork" un "LiteWork" - ir paredzēta atšķirīgiem darba apstākļiem un klimata apstākļiem. Izvēlieties to saimi, kas Jums der vislabāk.

2. Izmēram patiešām ir būtiska nozīme

Izmēram ir lielāka nozīmē kā Jūs domājat. Izvēloties bikses, tās vienmēr jāuzvelk. Novērtējot, cik labi tās piestāv, esiet ļoti izvēlīgs. Tas nav vien komforta jautājums, bet attiecas arī uz drošību un ergonomiku. "Snickers Workwear" klāstā ir 41 atšķirīgs bikšu izmērs, ko papildina 30 individuāli pasūtāmi izmēri. Ja kaut kas nav kārtībā, lūdziet palīdzību veikala darbiniekiem.

3. Izvēlieties darba apģērbu ar funkcijām, kas atbilst Jūsu vajadzībām

Kādus darbarīkus Jūs nēsājat līdzi? Izvēlieties modeli ar tām funkcijām, kas Jums nepieciešamas, un izvēlieties, vai Jūs vēlaties nokarenas kabatas.

4. Izvēloties apģērbu, svarīgi ir to saskaņot ar spēkā esošajiem noteikumiem

Noteikumi un priekšraksti? Kādas prasības jāievēro Jūsu darba vietā? Vai Jums nepieciešami augstas redzamības apģērbi vai varbūt ID kartes turētājs?

5. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgs ir stils

Neaizmirsiet par stilu. Ir svarīgi būt atzītam kā profesionālim. Pirmais iespaids paliek atmiņā. Izvēlieties savu iecienīto krāsu un dizainu, un saskanības labad neaizmirstiet apskatīt citus mūsu apģērbus.

PS. Ikreiz pērkot jaunu bikšu pāri, izvēlieties arī jaunu ceļu sargu pāri. Ja bieži nākas strādāt uz ceļgaliem, pārliecinieties, ka regulāri tiek veikta ceļu sargu pārbaude, lai Jūsu ceļi vienmēr būtu aizsargāti.

Vadlīnijas, kā izvēlēties visatbilstošākās darba bikses

Pavaicājiet mums