Kā tiek izgatavotas Snickers Workwear bikses

Snickers Workwear - Latvia

Izturīgu, funkcionālu un ergonomisku bikšu ražošana ir viens no Snickers Workwear pastāvīgajiem izaicinājumiem. Lai to pārvarētu, mums ir nepieciešama vērienīga pieredze, rūpība pret detaļām un, protams, prasmīgi un dedzīgi speciālisti.

CEĻŠ UZ PILNĪBU

Vai zinājāt, ka vienu Snickers Workwear FlexiWork bikšu izgatavošanai ir nepieciešamas 64 auduma detaļas, sešu veidu audumi un 46 veidu furnitūra? Taču tas nav viss. Lai tos savienotu, 122 ražošanas minūtēs ir jāveic 40 000 dūrienu. Izklausās sarežģīti, vai ne?

PIECI JAUTĀJUMI EKSPERTAM

Lai uzzinātu vairāk par darba bikšu izgatavošanu, mēs sarunājāmies ar Margaritu Kleinhofu – mūsu vecāko produktu izstrādātāju, kura nepārtraukti tiecas pēc pilnības.

Pastāstiet, kā tiek izgatavotas Snickers Workwear bikses?

Katrs bikšu pāris ir daudzu gadu gaitā uzkrātās pieredzes rezultāts. Mēs pievēršam daudz uzmanības vissīkākajām detaļām, un katra no tām tiek īpaši izvēlēta, lai radītu produktu, kas sniedz izcilu komforta sajūtu. Piemēram, mūsu FlexiWork bikses sastāv no 64 auduma detaļām, sešu veidu audumiem un 46 veidu furnitūras, piemēram, pogām, jostu sprādzēm un birkām. Lai tās pašūtu, ir nepieciešamas 184 darbības, 122 ražošanas minūtes, 59,19 metri griezuma līniju un 40 000 dūrienu.

How Snickers Workwear trousers are made

64 auduma detaļas vienām biksēm – kādēļ tik daudz?

Tādēļ, ka cilvēka ķermenis ir sarežģīts. Lai valkātājam būtu maksimāla kustību brīvība un viņš nejustos ierobežots, valkājot mūsu apģērbus, mums ir jānodrošina, lai tas atbilstu ķermeņa aprisēm neatkarīgi no izvēlētā izmēra vai fasona. Mēs vēlamies arī maksimāli uzlabot bikšu funkcionalitāti, piemēram, ar kabatu nodalījumiem – vienam bikšu pārim ir vismaz 16 kabatu nodalījumi dažādiem nolūkiem.

Kā ar auduma, diegu un vīļu izvēli?

Tiem ir būtiska ietekme uz produktu, jo sevišķi tā sniegto komfortu. Mēs vienmēr apsveram dažādus audumus un pirms ražošanas uzsākšanas izmēģinām tos gan atsevišķi, gan kombinācijās ar citiem audumiem. No izvēlētā auduma ir atkarīgs izmantotais diegs. Visām mūsu vīlēm ir specifikācijas, kā arī noteikumi to šūšanai. Piemēram, šujot nostiprinošās vīles, ar kurām tiek nostiprinātas kabatas un ceļu sargi, ir jāievēro vairāki noteikumi, lai tās nesabojātu audumu un izskatītos labi.

“Tas ir komandas darbs, kurā iesaistīti apņēmīgi cilvēki, plašas zināšanas un liela pieredze.”

Vai izmēram ir nozīme?

Tam ir būtiska nozīme attiecībā uz komfortu un izturību. Ja vēlaties, lai jūsu bikses kalpotu ilgi, ir svarīgi izvēlēties īsto izmēru un fasonu, kas atbilst jūsu ķermenim un profesijai. Tas ietekmē arī tādas ergonomiskās funkcijas kā ceļu sargu un kabatu novietojumu. Bikses, kuras labi der, dienas laikā neierobežos jūs. Gluži pretēji – tās palīdzēs jums darbā, sekojot līdzi visām kustībām neatkarīgi no tā, kādā pozā strādājat.

Kāds tad ir labu darba bikšu noslēpums?

Es teiktu, ka noslēpums ir meklējams ne tikai atsevišķu auduma detaļu savienošanā. Tas ir komandas darbs, kurā iesaistīti apņēmīgi cilvēki, plašas zināšanas un liela pieredze. Labas darba bikses ir tajos ieguldītās pozitīvās enerģijas atspulgs. Nav vienas ideālās receptes visām biksēm, jo katrs fasons ir unikāls.

PROFILS: MARGARITA KLEINHOFA

Amats: Snickers Workwear vecākā produktu izstrādātāja.
Ģimene: vīrs un divas meitas. “Mans vīrs ir galdnieks, kas ir ļoti izdevīgi, jo viņš var būt gan gala lietotājs, gan mans padomdevējs darbā.”
Dzīvesvieta: Tukums, Latvija. Pastaigas attālumā no ražotnes.
Pieredze: Strādā tekstila nozarē kopš 1990. gada. Karjeru sāka kā inženiere/tehnoloģe mazā darba apģērbu ražotnē. 2003. gadā sāka strādāt Snickers Workwear kā grāmatvede un kopš tā laika ir ieņēmusi tādus amatus kā ražošanas tehnoloģe, apģērbu tehnoloģe un kvalitātes vadītāja.

SESTĀS SĒRIJAS DARBA BIKŠU SORTIMENTS

Pavaicājiet mums