"Kvalitātes
ziņā mēs
nepieļaujam
kompromisus"

Revolucionāras iezīmes un audums jaunās paaudzes darba apģērbā

Snickers Workwear - Latvia

Attīstot jaunās produktu sērijas, komforts un funkcionalitāte bija galvenās prioritātes, kas tika izvirzītas "Snickers Workwear" konstruktoriem. Jaunāko īpašību vidū ir elastīgi tekstilizstrādājumi, labāks fasons un revolucionārs audums, kas nodrošina nepārspējamu ventilēšanu.

Jaunās paaudzes darba apģērba izlaišana

Noslēdzoties līdz šim plašākajai uzņēmuma attīstības programmai, 2015. gadā "Snickers Workwear" izlaida nākamās paaudzes apģērbu. Pēc trīs gadu attīstības beidzot tika izlaistas četras jaunas produktu sērijas, kas paredzētas dažādām prasībām un dažāda veida darbiem: "RuffWork", "FlexiWork", "LiteWork" and "AllroundWork". 2016. gadā pircēji tiks iepazīstināti ar jaunām jakām, aksesuāriem un diviem bikšu pāriem.

"Snickers Workwear" dizaina daļas vadītājs Nikole Rimērs (Nicole Rimér) saka: "Mūsu nozarē šī ir pilnīgi jauna koncepcija un pilnīgi jauns domāšanas veids, kas Jūsu profesijai atbilstošā darba apģērba izvēli padarīs daudz vieglāku. Turklāt visi apģērbi, ko mēs izlaidīsim bikšu sortimenta papildināšanai, tiks pilnveidoti, lai tie patiešām saskanētu."

Mati Vīo (Matti Viio) "Snickers Workwear" nodibināja 1975. gadā

Elektriķis Mati Vīo, kurš pirms 40 gadiem nodibināja "Snickers Workwear", savu darba drēbju sliktās kvalitātes dēļ bija zaudējis savaldīšanos. Viņš pameta savu darbu un devās mājās, lai izstrādātu personīgo darba apģērbu, atvieglotu dzīvi profesionāliem meistariem un piepildot viņu prasības par uzlabotu funkcionalitāti, aizsardzību un komfortu. Tādējādi viņš ielika pamatakmeni uzņēmumam, kas izgudroja modernu darba apģērbu.

"Snickers Workwear" pētniecības un izstrādes vadītājs Henrijs Lundbergs (Henry Lundberg) skaidro: "Visā nozarē tā bija jauna latiņa. Gluži kā Mati Vīo, mēs joprojām esam īpaši pievērsušies dominēšanai progresīva darba apģērba attīstībā. Tā iznākums pavisam noteikti ir jaunais produktu klāsts."

TUzņēmuma filozofija, ko vairāk kā pirms 40 gadiem iedvesa Vīo, ir palikusi nemainīga: "Vai nu mēs to paveicam labi, vai to vispār nav vērts darīt," saka Lundbergs. "Un kvalitātes dēļ mums nav ierasti kompromisi. Mēs ticam, ka darba apģērbs var būtiski ietekmēt darba rezultātu. Tādēļ mūsu mērķis ir ne vien meistara darbu padarīt vieglāku; mēs darbojamies, lai viņiem ļautu domāt tikai par veicamo darbu un tādējādi uzlabotu darba rezultātus."

"Mēs esam ieguldījuši visas zināšanas un tehnoloģisko vadību, ko 40 gadu ilgajā pieredzē šajā jomā esam uzkrājuši. Taču vissvarīgākais, ka mēs apspriedāmies ar daudziem meistariem, lai uzzinātu viņu viedokli par savu darba apģērbu un kā viņiem pietrūkst, turklāt esam veikuši daudz pārbaužu, gūstot pieredzi reālos apstākļos."

50 meistari veica pārbaudes 400 nedēļu garumā

Pārbaudes ilga vairāk kā 400 nedēļas – līdz tika izstrādātas jaunās "Snickers Workwear" bikses. Izmēģinājuma eksperimentos iesaistījās vairāk kā 50 meistaru, ieskaitot elektriķus, santehniķus, namdarus un grīdu ieklājējus. Pavisam viņi izmēģināja vairāk 200 dažādu bikšu pāru.

"Materiāla ziņā mēs pārbaudījām piecus dažādus audumus, līdz beidzot bijām apmierināti." Lundbergs saka: "Tāds ir ieguvums no šiem izmēģinājumiem: pārbaudīt bikses reālos apstākļos, lai mēs tos varētu attiecīgi pielāgot.”

Pateicoties intensīvajai testēšanai un uzlabotajam dizaina darbam, jaunajām "Snickers Workwear" biksēm ir vairāki jauni un pilnveidoti elementi, kas uzlabo gan komfortu, gan funkcionalitāti. Tostarp var minēt elastīgu audumu, gudro ventilēšanu un patentēto tehnoloģiju "KneeGuard Pro", kas ir "Snickers Workwear" uzlabotās ceļu aizsardzības jaunā paaudze.

Rimērs saka: "Elastīgais audums un modernais dizains ar izliektas formas staru lieliski piekļaujas un sniedz kustību brīvību, tādējādi meistariem pēc stāvēšanas ļaujot viegli notupties uz ceļiem." Lai maksimāls komforts un funkcionalitāte sniegtu patiesu ieguvumu, ļoti nozīmīgi ir izvēlēties pareizo izmēru. Tieši tādēļ "Snickers Workwear" piedāvā 71 izmēra bikses: tas ir viens no plašākajiem klāstiem visā nozarē.

Īstais izmērs patiešām ir svarīgs

Piegrieztņu konstruktore Džesika Linstrēma (Jessica Lindström) paskaidro: "Pareizā izmēra noskaidrošana Jums ļaus sajust pilnu komforta un kustību brīvības potenciālu. Tas ir arī drošības jautājums, jo, izvēloties nepareiza izmēra apģērbu, Jūsu ceļu sargi neatradīsies pareizā pozīcijā." Pareizais izmērs nodrošinās, ka visas sastāvdaļas, sākot ar pastiprinājumu līdz siltuma izolācijas slānim un ventilēšanai atradīsies īstajā vietā.

"Snickers Workwear" mājas lapā atrodams izmēru kalkulators, kas palīdzē atrast īsto izmēru, taču neaizmirstiet drēbes pielaikot. "Jaunais "Snickers Workwear" produktu sortiments ietver arī tehnoloģiju "37.5"®, kas agrāk tika izmantota galvenokārt āra un sporta apģērbiem. Tā satur aktīvās daļiņas, kas dziļi iekļautas šķiedrās, nodrošinot ātrāku sviedru žūšanu un vēl efektīvāku ķermeņa dzesēšanu, turklāt tās nav iespējams izmazgāt."

Lundbergs saka: "Esam patiesi lepni būt par vienu no pirmajiem ražotājiem, kas darba apģērbā ievieš tehnoloģiju "37.5®". Savu unikālo īpašību dēļ tā vēl vairāk uzlabo komfortu."

"Snickers Workwear" jaunās produktu sērijas

Lai pircējiem būtu vieglāk ieguldīt pareizās drēbēs, "Snickers Workwear" ir izveidojis četras atšķirīgas produktu sērijas:

RuffWork – paredzēta smagiem darbiem skarbos apstākļos.

FlexiWork – ļoti elastīgi, augsto tehnoloģiju apģērbi no elastīga auduma maksimālai kustību brīvībai.

LiteWork – – ietver tehnoloģiju "37.5"®, nodrošinot nepārspējamu ventilēšanu.

AllroundWork – uzticamā izvēle ikdienas darbam dažādās vidēs.

Pavaicājiet mums