Klasika, uz kuru varat paļauties

Snickers Workwear - Latvia

Industriālā montāža ir smags mehānisks darbs, kura gaitā apģērbs ātri nodilst. Tādēļ Jirgens Olsons (Jörgen Olsson), uzņēmuma GIAB partneris un mehāniķis ir izvēlīgs attiecībā uz savām darba biksēm. Pēc viņa domām nekas nespēj pārspēt klasisko 3. sēriju.

Cik Tev ir svarīgas darba bikses?

Mums tās ir ļoti svarīgs, jo tajās katru dienu pavadām ilgas stundas, tādēļ tām jābūt kvalitatīvam. Mēs esam izmēģinājuši arī citus zīmolus. Dažiem ir dīvainas un nelietderīgas kabatas, citi pārāk ātri nodilst. Tagad mēs pērkam tikai Snickers 3. sēriju. Tas ir modelis, kas visiem patīk vislabāk.

Kādēļ tas ir jūsu favorīts?

Laba kvalitāte, ļoti labi pieguļ un mums ļoti būtiskas ir nokarenās kabatas. Daži mūsu darbinieki ikdienā nēsā līdzi dažādus instrumentus, piemēram, knaibles un skrūvgriežus, līdz ar to tās var ātri novalkāties. Tā kā mēs veicam daudz metināšanas un slīpēšanas darbus, mēs ļoti novērtējam īpaši izturīgo kokvilnas audumu, kas tik viegli neapdeg.

Vai jums bieži jāmaina bikses?

Jā, darbs ir smags un bieži vien netīrs. Katram darbiniekam ir trīs bikšu pāri, kas izskatās labi un ir funkcionāli. Tā kā mēs vienmēr pērkam vienu un to pašu modeli, ir viegli atcerēties savu izmēru un palūgt kolēģim veikalam garām ejot paņemt jaunu bikšu pāri.

Mums ir svarīgi, lai mūsu uzņēmums atstāj labu iespaidu, tādēļ mēs vienmēr izvēlamies melno krāsu. Mums pat ir piedāvātas īpašas atlaides un bezmaksas darba apģērbs, bet esam no tā atteikušies. Iespējams, ka mēs esam izvēlīgi, bet mēs dodam priekšroku tam, kas mums patiešām patīk.

Ērtības, funkcionalitātes un aizsardzības favorīts

3. sērijas darba biksēm raksturīgs moderns Twisted Leg™ piegriezums, lieliska ceļu aizsardzība, īpaši izturīgs Cordura® materiāls un dažāda veida viegli lietojamas kabatas.

Mūsu klasiskās 3. sērijas darba bikses nodrošina funkcionalitāti, ērtību un aizsardzību, uz kuru Tu vari paļauties jebkurā situācijā.

Pieejams plašs audumu un krāsu sortiments, ar vai bez nokarenām kabatām atbilstoši Tavām vajadzībām.

Salīdzini dažādos modeļus un atrodi sev piemērotāko!

Pavaicājiet mums