AIZMIRSTIET PAR PĀRKARŠANU DARBĀ

Snickers Workwear - Latvia

Pavasara/vasaras sezonā esam papildinājuši elastīgo apģērbu sortimentu ar jauniem darba šortu un bikšu fasoniem. Savukārt augstas redzamības kolekcijā esam iekļāvuši darba bikses, darba bikses sievietēm un apģērbus ķermeņa augšdaļai, lai jūs darbā būtu labi redzams un drošībā. Mēs ar lepnumu iepazīstinām arī ar darba apģērbiem, kas izgatavoti no BCI (Labākas kokvilnas iniciatīva) kokvilnas un pārstrādāta poliestera. Aizmirstiet par pārkaršanu darbā!

FLEXIWORK ŠORTI BEZ NOKARENĀM KABATĀM

Nepārspējamai elastībai un komfortam karstumā, valkājiet šos vieglos darba šortus ar ķermeņa aprisēm pielāgotu augsto tehnoloģiju dizainu. Elpojošs, elastīgs audums ar Cordura® pastiprinājumiem neatkārtojamai kustību brīvībai.

6914 FlexiWork darba šorti+

ELASTĪGAS BIKSES BEZ NOKARENĀM KABATĀM

Piegulošas, elastīgas darba bikses. Četros virzienos staipīgā auduma ielaidums ir stratēģiski izvietots aizmugurē un staklē papildu kustību brīvībai un ērtumam.

6341 AllroundWork elastīgas bikses

ELASTĪGI ŠORTI AR UN BEZ NOKARENĀM KABATĀM

Pieguloši, elastīgi darba šorti. Četros virzienos staipīgā auduma ielaidums ir stratēģiski izvietots aizmugurē un staklē papildu kustību brīvībai un ērtumam. Ar un bez nokarenām kabatām.

AllroundWork elastīgi šorti

APZINĪGA IZVĒLE – DARBA BIKSES UN DARBA JAKA

Mēs ar lepnumu iepazīstinām ar darba biksēm un jaku, kas izgatavotas no BCI (Labākas kokvilnas iniciatīva) kokvilnas un pārstrādāta poliestera. Izgatavojot darba apģērbus no pārstrādātiem materiāliem, mēs samazinām savu oglekļa pēdas nospiedumu, nemazinot produktu izturību un efektivitāti.

6270 + 1570 AllroundWork augstas redzamības darba bikses un darba jaka

ERGONOMISKI BIKŠTURI AR LOGOTIPIEM

Ergonomiskie bikšturi ar platām un elastīgām lencēm vienmērīgi sadala slodzi. Stingrie klipši notur bikses vietā un nodrošina komfortu darbā visas dienas garumā.

9064 Bikšturi ar logotipiem

Pavaicājiet mums