Pastiep savas robežas

Snickers Workwear - Latvia

Mūsu darba apģērbā tiek izmantots elastīgs audums, lai maksimāli palielinātu ķermeņa kustīgumu. Tas tiek izmantots tērpa specifiskajās vietās, lai atvieglotu ventilāciju un uzlabotu komfortu. Viena lieta, par ko esam droši, ir tā, ka elastīgais audums nekur nepazudīs. Ieskatīsimies tuvāk elastīgajos audumos un papētīsim, kā tos var izmantot un kombinēt, lai optimizētu komfortu, pieguļošumu un kustību brīvību.

PIEDZĪVO JAUNU DARBA KOMFORTA LĪMENI

Vispārēja ideja elastīgā auduma izmantošanai darba apģērbā ir ķermeņa kustīguma maksimālā palielināšana. Elastīgo audumu izmantošana mūsu tērpos nozīmē, ka mēs varam pielāgot tos tā, lai tie piegulētu ciešāk, kad tas ir vajadzīgs. Turklāt tas padara darba apģērba valkāšanu daudz komfortablāku. Piemēram, ja uzvelk mūsu pilnīgi elastīgo komplektu, to jūt gandrīz kā otro ādu. Apģērbs neierobežo kustības - gluži pretēji, tas seko katrai jūsu kustībai.

2-WAY STRETCH AUDUMS

2-Way Stretch elastīgais audums izstiepjas tikai vienā virzienā un tiek izmantots tērpiem, kuros ir vajadzīgs nedaudz lielāks elastīgums, bet kas vienlaikus saglabātu stabilu izskatu un sajūtu valkājot.

ELASTĪGAS BIKSES

AllroundWork elastīgās darba bikses ir vienkāršas darba bikses, bet ar elastīgām īpašībām. Tām ir pamatīpašības, kas raksturo Snickers Workwear un, protams, tāda pati augsta kvalitāte kā pārējiem mūsu darba apģērbiem. Bikses ir izgatavotas no 2-Way Stretch rievota elastīgā auduma un 4-Way Stretch elastīgā auduma atsevišķās detaļās, lai nodrošinātu optimālu piegulēšanu, komfortu un kustības brīvību.

Šīs elastīgās darba bikses sasaucas ar mūsu klasiskās 3. sērijas darba biksēm tādā ziņā kā rievotā struktūra, kāju kabatas un instrumentu kabatas ir 3. sērijas dizaina pamatā. Lielā izmaiņa ir piegulēšana un elastīgā auduma izmantošana, kas ļauj biksēm labāk piegulēt un labāk stiepties.

4-WAY STRETCH AUDUMS

4-Way Stretch elastīgais audums nodrošina maksimālo elastīgumu jebkurā virzienā. Mūsu hibrīdu tērpiem esam izvēlējušies 4-Way Stretch elastīgo audumu un dubultās aušanas tehniku, kas dod izturīgāku rezultātu.

HIBRĪDU TĒRPI

Mūsu darba apģērbs, būdams pilnīgi izstiepts, perfekti seko ķermeņa kustībām. Tam ir unikāla progresīvu elastīgu materiālu kombinācija, kas garantē lielisku piegulēšanu un patīkamu komfortu, līdz ar to ir optimāla izvēle āra darbiem, kur nepieciešama maksimāla kustību brīvība.

Pateicoties elastīgajam Softshell audumam tērpi var izturēt arī nelabvēlīgus laikapstākļus, piemēram, vēju un nelielu lietu. Kad mēs kombinējam to ar dubultās aušanas elastīgo audumu, tērps arī nodrošina labāku gaisa caurlaidību. Tieši to mēs vēlamies sasniegt ar saviem hibrīda tērpiem - izmantojot materiālu kombināciju, mēs varam optimizēt funkcionalitāti.

Pavaicājiet mums