Izcelieties tumsā

Snickers Workwear - Latvia

Mūsu progresīvā apģērbu sērija "High-Vis" nodrošina nebijušu personisko aizsardzību. Sniedzot Jums slaveno "Snickers" apģērbu Darba apģērba funkcionalitāte un ērtums strādājot, vienlaikus nodrošinot, ka vienmēr esat pamanāms.

Patiess dzīvības glābējs bez kompromisiem

Mēs personisko aizsardzību uztveram nopietni, nepieļaujot nekādus kompromisus. Tādēļ, piemēram, mūsu "High-Vis" sērijas jakas, T-krekli, polo krekli un vestes visapkārt aptver atstarojošas uzšuves, tostarp virs vai pāri pleciem, lai Jūs būtu labi pamanāms no visām pusēm – pat noliecoties.

Darba apģērbs ar saskatāmu komfortu

"Snickers Workwear" neoderētās "High-Vis" jakas un bikses iekšpusē veidotas no kokvilnas ērtai strādāšanai, bet ārpusē – no putekļus atgrūdoša poliestera. Izcila kombinācija uzlabotam komfortam un samazinātam riskam sasvīst.

Izturīgi audumi ar nebalējošu aizsardzību

Mūsu "High-Vis" apģērbi izgatavoti no augstas kvalitātes auduma, nodrošinot ilgstošu aizsardzību. Pateicoties noteiktam katrā apģērbā iestrādātam izturīgā poliestera apjomam, tie saglabā formu un spilgto "High-Vis" krāsu, kā arī aiztur mitrumu, eļļu un netīrumus – pēc katras mazgāšanas reizes.

"High-Vis" profilēšana – demonstrējiet savu logotipu

Pielāgojot savus "High-Vis" apģērbus ar uzņēmuma profilu, tiek izvirzītas īpašas prasības. Pārāk lieli logotipi var apdraudēt apģērba klasifikāciju. Optimālai un drošai uzņēmuma profilēšanai, lūdzu, sazinieties ar mums – "Snickers Workwear", lai iegūtu plašāku informāciju. Mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt, rodot vispiemērotāko risinājumu, kas izcels Jūsu uzņēmumu.

Piezīmes: "High-Vis" apģērbi nav pieejami nestandarta izmēros, jo tos nav iespējams sertificēt atbilstoši standartam EN 471. Piemēram, mazajiem izmēriem nav pietiekami liela fluorescējošās virsmas laukuma.

Mūsu augstas redzamības darba apģērba sortiments

Starp citu, "Snickers Workwear" ražotie apģērbi ar augstu redzamību ietver konstrukciju "Twisted Leg™" un "Snickers Workwear Gusset™" kājstarpē, nodrošinot nepārspējamu kustību brīvību.

Turklāt, lai uzlabotu izturību, tiem ir ceļu sargu padziļinājumi ar "Cordura®" pastiprinājumu. Un daudzas citas pozitīvas iezīmes!

Atrodiet savu favorītu un esiet drošībā.

Iepazīstiet mūsu "High-Vis" darba apģērbus

Pavaicājiet mums