Saģērbieties atbilstoši laikapstākļiem

Snickers Workwear - Latvia

Ir skaidrs, ka laikapstākļus nevar ietekmēt. Tomēr laikapstākļi mainās katru gadalaiku un dažreiz pat stundas laikā. Tas rada īpašas prasības Jūsu darba apģērbam.

Jums jāspēj pielāgoties nepārtraukti mainīgiem apstākļiem. Tieši to Jūs iegūsiet ar "Snickers Workwear" izstrādāto aktīvā klimata sistēmu.

"Snickers" darba apģērbā integrētā aktīvā klimata sistēma Jums kalpos visos gadalaikos.

Visi mūsu apģērbi savstarpēji sader. Tas nozīmē, ka mūsu pirmā, otrā un trešā slāņa apģērbi ir optimizēti, lai teicami saderētu. Tie Jums ļauj viegli pielāgoties klimata apstākļiem, vienlaikus saglabājot optimālo darbā nepieciešamā komforta, funkcionalitātes un aizsardzības apvienojumu.

Visbeidzot, tas ir pavisam vienkārši: ar "Snickers Workwear" aktīvā klimata sistēmu Jūs būsiet sagatavots jebkādiem āra apstākļiem. Ļaujot Jums pārvērst prasīgus laikapstākļus par īpašām ērtībām strādājot. Visa gada garumā.

Cold Windy Hot

Auksti, mitri, karsti, vējaini apstākļi?

Strādāšana ārā ir kas īpašs. Vienalga, vai ir ļoti auksts vai tveicīgi karsts, vai vējš un stiprs lietus cenšas pārtraukt Jūsu darbu, galvenais izaicinājums ir palikt atbilstoši aizsargātam un komfortā, vienlaikus nodrošinot vieglu piekļuvi Jūsu darbarīkiem. Ar "Snickers Workwear" aktīvo klimata sistēmu Jums par to nav jāšaubās.

Plašais moderno apģērbu sortiments dažādiem gadalaikiem ir veidots tā, lai par laikapstākļiem nebūtu jāraizējas – ļaujot Jums pilnībā koncentrēties uz Jūsu darbu un vienmēr sasniegt labākos rezultātus.

Apģērbieties atbilstoši

Apģērbties atbilstoši apstākļiem nesagādās grūtības, ja esat labi sagatavots. Vienkārši pārliecinieties, ka, mainoties laikapstākļiem, Jums ir pareizais apģērbs, kuru izvēlējāties. Un pārliecinieties, ka kopā velkamie apģērbi veido pilnīgu sistēmu. Tad ievērojiet sekojošus vispārējos noteikumus par ģērbšanos darba laikā:

  • Vienmēr pielāgojiet apģērbu vides apstākļiem
  • Pielāgojiet drēbju izvēli atbilstoši aktivitātes pakāpei
  • Velciet savstarpēji saderīgas apģērbu kārtas
  • Nodrošiniet mitruma aizvadīšanu un apģērba elpošanu
  • Atpūtas laikā īslaicīgi nepieciešams palielināt siltinājuma kārtu

Pavaicājiet mums