Kokosrieksti un vulkāniskās smiltis strādājošo darbības uzlabošanai

Snickers Workwear - Latvia

Jau gadiem labākie sportisti ir baudījuši sporta apģērba sniegtās priekšrocības. Tagad to var arī strādnieki. "Snickers Workwear" ir viens no pirmajiem darba apģērbu ražotājiem, kas savos apģērbos ieviesis tehnoloģiju "37.5"®.

Sniegums un komforts ir cieši saistīti

Ikviens sportists Jums pateiks, ka, apģērba ziņā sniegums un komforts ir cieši saistīti. Progresīvā auduma ražotāja "37.5®" dibinātājs un tehnoloģiju nodaļas vadītājs Ph.D. Gregorijs V. Hagkvists (Gregory W. Haggquist), apgalvo, ka, izmantojot uzlabotas tehnoloģijas, sportista sniegums var uzlaboties pat par 26%.

Tagad jauna darba apģērbu sērija, kurā izmantota tehnoloģija "37.5®", var uzlabot arī strādājošo sniegumu. Nosaukums radies no ādas mikroklimata ideālā relatīvā mitruma un vidējās cilvēka ķermeņa temperatūras. "Sākotnēji mēs pievērsāmies aromātu likvidējošam audumiem, izmantojot aktivēto oglekli, bet izpētes gaitā atklājām, ka tam ir īpašības teicamai ķermeņa temperatūras regulēšanai," saka Hagkvists.

Tehnoloģija "37.5"® atdzesē karstumā, bet sasilda aukstā laikā

Hagkvists atklāja, ka aktivētā oglekļa iekļaušana audumā paātrina sviedru pārvēršanu par garaiņiem, karstā laikā ķermeni atdzesējot un sasildot aukstā laikā. Atšķirībā no parasta mitrumu regulējoša auduma, tehnoloģija "37.5"® galvenokārt novērš svīšanu.

“Problēma ar audumiem, kas absorbē mitrumu ir tāda, ka tie risina problēmu pēc tās rašanās; Jūs sasvīstat un tad tie sāk pildīt savu uzdevumu,” viņš saka. "Tas ir par vēlu. Jums nepieciešams audums, kas iepriekš zina Jūsu ķermeņa vajadzības."

Izcelsmes avots ir vulkāniskas smiltis un kokosriekstu čaumalas.

Dziļi šķiedrā iekļautās aktīvās daļiņas, kas iegūtas no vulkāniskajām smiltīm un aktivētā oglekļa no kokosriekstu čaumalām, nodrošina ātrāku žūšanu un daudz efektīvāku ķermeņa atdzišanu. Mikroskopiskās oglekļa daļiņas spēj gan absorbēt, gan izstarot infrasarkanās gaismas enerģiju, ko izdala ķermenis, pēc vajadzības ļaujot tam ātri sasilt vai dzesēt ādu.

“Mēs sākām ar āra apģērbu, paplašinājāmies līdz dzīves stila un sporta apģērbam, bet tagad mēs veidojam darba apģērbu,” saka Hagkvists. "Jo komfortablāk strādnieki jutīsies, jo produktīvāki tie būs, samazinot kļūdu un negadījumu risku."

Nepārspējama tehnoloģija darba apģērbam

"Snickers Workwear" R&D vadītājs Henrijs Lundbergs (Henry Lundberg) saka, ka tas nepieciešams komforta un darba pieredzes uzlabošanai. "Savu nepārspējamo absorbcijas īpašību dēļ šī tehnoloģija nevainojami iederas mūsu darba apģērbos," viņš saka. "Mēs pārbaudījām vairākas līdzīgas tehnoloģijas, kas bija pieejamas tirgū, taču neviena no tām nebija tik jutīga kā "37.5®"."

Pēc Lundberga domām, palielinās lietotāju skaits, kas pieprasa apģērbu ar uzlabotām dzesēšanas īpašībām, labāku ventilēšanu un mitruma absorbciju. "Tehnoloģijas "37.5®" iekļaušana mūsu produktu sortimentā ir kā atbilde klientu pieprasījumam – it īpaši no darbiniekiem reģionos ar ilgstošiem karsta laika periodiem, piemēram, Centrāleiropā," viņš saka.

Lietotāju pārbaudes sniedza ļoti pozitīvas atsauksmes

Pirms "37.5®" iekļaušanas produktu klāstā "Snickers Workwear" veica šīs tehnoloģijas pārbaudes gan laboratorijas apstākļos, gan reālos darba apstākļos. "Esam saņēmuši ļoti pozitīvas atsauksmes no lietotājiem, kurās tika izcelts uzlabotais auduma komforts, it īpaši siltākos laikapstākļos," saka Lundbergs.

"Šī revolucionārā tehnoloģija lieliski iekļaujas mūsu stratēģijā piedāvāt vislabāko tirgū pieejamo darba apģērbu, tiecoties uzlabot lietotāja darba efektivitāti un ērtības," saka Lundbergs. "Tai ir unikālas iezīmes, un ir patīkami būt vienam no pirmajiem darba apģērba ražotājiem, kas to laiž tirgū."

Tehnoloģija "37.5"®

Lai saglabātu optimālu relatīvo mitrumu Jūsu mikroklimatā, aktīvo daļiņu tehnoloģija "37.5®" uztver un atbrīvo sviedru garaiņus.

Darbības princips

✱Tehnoloģijas "37.5®" pamatā ir šķiedrā pastāvīgi esošas aktīvās daļiņas, kas uztver un atbrīvo sviedru garaiņus. Šīs daļiņas par 800 % palielina šķiedras virsmas laukumu, turklāt uzsūc mitruma garaiņus tik labi kā neviena cita tehnoloģija.

Aktīvi reaģējot uz ķermeņa izdalīto siltumu, daļiņas ar ķermeņa infrasarkano enerģiju paātrina garaiņu kustību un paātrina pārveidošanu no šķidra stāvokļa par garaiņiem, būtiski palielinot žūšanas ātrumu. Jo karstāk lietotājam kļūst, jo spēcīgāks kļūst mitruma aizvadīšanas spēks – un jo ērtāks paliek apģērbs.

Tehnoloģijas "37.5®" sniegtie ieguvumi

✱ Tās pamatuzdevums ir saglabāt ideālu ķermeņa temperatūru, ļaujot lietotājiem darboties labāk.
✱ Audumi, kas izgatavoti ar tehnoloģijas "37.5®" palīdzību, izžūst līdz pat 5 reizes ātrāk par parastiem mitruma regulēšanas audumiem.
✱ Aktīvās daļiņas šķiedrā ir iekļautas mūžīgi un nekad neizmazgāsies vai nesabojāsies.
✱ Šī tehnoloģija ir veidota no dabiski iegūtiem izejmateriāliem.

Pavaicājiet mums