Nogriez karstumu

Snickers Workwear - Latvia

Lai arī siltākā laikā justos vēsi, eleganti un ērti, būtiska loma ir darba apģērba izvēlei. Darba apģērbam jānodrošina lieliska ventilācija, jābūt veidotam no materiāla, kas ātri žūst, bet vienlaikus nodrošina nepieciešamo aizsardzību. Sagatavojies karstām dienām darbā.

ĢĒRBIES ATBILSTOŠI KARSTUMAM

Saule dedzina. Tu jūti, kā tu sāc svīst, izmisīgi cerot, ka uzpūtīs vējiņš, kas atvēsinās un kaut nedaudz sniegs atelpu. Laiks nogriezt karstumu. Šeit minēti trīs galvenie aspekti, kam jāpievērš uzmanība, piemeklējot apģērbu karstākam laikam.

VENTILĀCIJA

Temperatūrai pieaugot, būtiskākā ir ventilācija. Ventilāciju var panākt dažādos veido – ar darba apģērba dizainu vai tā funkcijām. Divas galvenās īpašības, ko izmantojam savā darba apģērbā, lai piedāvātu lielisku ventilāciju ir 37.5® tehnoloģija, kas sniedz atvēsinošu efektu un Mechanical Air Flow™ - ventilācija paceles apvidū.

MATERIĀLS

Darba apģērba materiāls nosaka, cik ērti jutīsies visas darba dienas garumā. Vieglāki audumi nodrošina lielāku ventilāciju un ātrāk žūst, kamēr, piemēram, kokvilna uzsūc mitrumu, bet žūst lēnām. Mūsu LiteWork kolekcija ir īpaši radīta darbam siltos laikapstākļos. Tā ir veidota no vieglākiem audumiem, kas nodrošina lielisku ventilāciju un ērtumu.

AIZSARDZĪBA

Drošība vienmēr ir pirmajā vietā, arī darba dienās siltākos laikapstākļos. Ja pa dienu daudz jāstrādā, atrodoties uz ceļiem, noteikti velc pusgarās bikses nevis šortus. Tādā veidā ceļi būs aizsargāti, bet vienlaikus tiks nodrošināta ventilācija, kas ir raksturīga īsākām darba biksēm. Protams, aizsardzība attiecas arī uz galvu. Strādājot tiešos saules staros, noteikti velc beisbola cepuri.

VIEGLS, ĀTRI ŽŪSTOŠS DARBA APĢĒRBS

Mūsu LiteWork kolekcija ir īpaši radīta siltākam klimatam. Tai ir raksturīga revolucionārā 37.5® tehnoloģija, kas lieliski novada mitrumu un nodrošina ventilāciju. Progresīvā funkcionalitāte un lieliskie materiāli nodrošina vēsus un sausus darba apstākļus jebkādos laikapstākļos.

Apskati mūsu LiteWork kolekciju

PALIEC KOMFORTA ZONĀ

Strādājot fizisku darbu, atbilstošas temperatūras un mitruma saglabāšana ir īsts izaicinājums. Sniegums un ērtība ir cieši saistīti. Pateicoties 37.5® tehnoloģijai mūsu darba apģērbā, jutīsies sausi un ērti visas dienas garumā, neatkarīgi no āra temperatūras.

Uzzini vairāk par 37.5® tehnoloģiju

PUSGARĀS BIKSES VAI ŠORTI?

Izvēloties starp pusgarajām biksēm vai šortiem, jābūt balansam starp aizsardzību un ventilāciju. Pusgarās bikses nodrošina ceļu aizsardzību. Būtiski saprast, kādas funkcijas un īpašības ir nepieciešamas, piemēram, cik un kādas kabatas? Protams, nedrīkst aizmirst arī stilu.

Izvēlies atbilstošu garumu

AIZSARGĀ SAVU GALVU

Neaizmirsti aizsargāt savu izcilo prātu.

Lai nepārkarstu, siltākās un saulainākās dienās galvā velc beisbola cepuri. Mūsu cepures piedāvā lielisku aizsardzību pret sauli un modeļi ar ieliekto nagu nodrošina nepieciešamo attieksmi. Uz visām mūsu cepurēm ir lieliskas reklāmas izvietošanas iespējas.

Aplūko mūsu aksesuārus

ESI VĒSS/JŪTIES VĒSI

T-krekls ir ideāls apģērbs, ar ko papildināt savu darba apģērbu karstās un saulainās darba dienās.

Mūsu t-kreklu klāsts piedāvā lielisku ērtību. Tajā atradīsiet modeļus ar garām un īsām piedurknēm. Ikviens atradīs sev piemērotu dizainu. Vairumam t-kreklu ir arī lieliskas reklāmas izvietošanas iespējas.

Aplūko mūsu t-kreklus

HIGH-VIS VASARAS KOLEKCIJA

Mūsu High-Vis pavasara un vasaras kolekcijā iekļauti darba apģērbi no AllroundWork, FlexiWork un LiteWork līnijām. Kolekcija ietver augstas redzamības šortus, polo kreklus un t-kreklus, kas ir veidoti no vieglākiem materiāliem ar paaugstinātu ventilāciju. Palielini personisko aizsardzību un esi redzams.

Aplūko High-Vis kolekciju

Pavaicājiet mums