Palieciet sauss lietus laikā

Snickers Workwear - Latvia

Lai lietus laikā paliktu sauss un justos komfortabli, jāizvēlas darbam piemērots lietus apģērbs. Izvēle ir atkarīga no vairākiem faktoriem – no lietus un darba intensitātes un laukā pavadīto stundu skaita.

KĀ ĢĒRBTIES, LAI LIETŪ NESAMIRKTU

Padomus atbilstoša apģērba izvēlei lietainos apstākļos varētu rezumēt šādi:

 • 100% ūdensnecaurlaidībai intensīvam darbam lietū visas dienas garumā izvēlieties ūdensnecaurlaidīgu apģērbu ar līmētām vīlēm, kas nodrošinās maksimālu aizsardzību un elpojamību;
 • 100% ūdensnecaurlaidībai zemas intensitātes darbam stiprā lietū izvēlieties PU apģērbu ar sakausētām vīlēm;
 • Vispārīgai aizsardzībai pret ūdeni izvēlieties apģērbu, kas atgrūž ūdeni. Šāds apģērbs pasargās jūs no smidzinoša lietus, vienlaikus nodrošinot elpojamību.
 • Neaizmirstiet, ka nozīme ir arī apģērbam, ko valkājat zem virsdrēbēm. Veicot intensīvu darbu, pārliecinieties, ka jūsu apģērbs spēj novadīt mitrumu. Veicot zemas intensitātes darbu vai strādājot zemā temperatūrā, jums var būt nepieciešams papildu slānis, lai saglabātu siltumu.

Ūdensnecaurlaidīga virsjaka

Neraizējieties par lietu. Turpiniet strādāt šajā ūdensnecaurlaidīgajā trīsslāņu virsjakā ar hermetizētām vīlēm, kas nodrošina nepārspējamu kustību brīvību un komfortu. Atbilst EN 343 standartam.

1300 FlexiWork elastīga un ūdensnecaurlaidīga virsjaka

Ūdeni atgrūdoša siltināta jaka

Ļaus saglabāt siltumu un uzlabot ikdienas sniegumu darbā. Šī izturīgā, lieliski piegulošā un ūdensizturīgā jaka ar pildījumu ir vislabākā izvēle, temperatūrai krītoties. Flīsa odere, augsta apkakle, kas sargā no vēja, un elastīgas manšetes piedurkņu iekšpusē ar atverēm īkšķiem ļaus jums justies silti, sausu un ērti.

1100 AllroundWork siltināta jaka ar 37.5® tehnoloģiju

Pu lietusmētelis

Pārvariet lietu. Sausai sajūtai darbā valkājiet šo pilnībā ūdensnecaurlaidīgo lietus jaku ar hermetizētām vīlēm un PU pārklājumu. Izgatavotas no gluda un elastīga auduma nepārspējamam komfortam.

Nepārspējama ūdensnecaurlaidības tehnoloģija, kas atbilst EN 343 standartam, un pilnībā ūdensnecaurlaidīgas vīles, kas nodrošina 100% aizsardzību pret mitruma iekļūšanu.

8200 Lietusmētelis PU

Aizsardzības līmeņa izvēle ir atkarīga no situācijas.

Pirms izvēlaties, kādu apģērbu vilkt, veltiet dažas sekundes, lai novērtētu samirkšanas risku darba dienas laikā. Ko sola laika prognoze – vai pastāv viegla, ilgstoša vai stipra lietus iespējamība? Vai jūs veiksiet zemas vai augstas intensitātes darbu? Un, visbeidzot, cik ilgi būsiet pakļauts lietum – minūtes vai stundas? Garākām maiņām ir nepieciešami vairāki apģērba gabali ar ūdensnecaurlaidības tehnoloģiju. Tas ir svarīgi, lai jūs nesamirktu un justos pēc iespējas ērtāk pat tad, ja sāk gāzt kā ar spaiņiem.

Neaizmirstiet par elpojamību

Jūsu darba apģērba elpojamība ir tikpat būtiska jūsu komfortam kā aizsardzība pret ūdeni, jo sevišķi intensīva darba laikā. Apģērbi ar labu elpojamību novada izdalīto mitrumu no ādas. Vienmēr meklējiet elpojošu apģērbu. Elpojamību nosaka divi faktori: vai nu auduma gaisa caurlaidība vai iestrādātas detaļas gaisa cirkulācijai, piemēram, rāvējslēdzēji vai tīklauduma ielaidumi.

Arī jūsu kājām ir jājūtas ērti

Strādājot ārā, ūdens ne tikai līst no debesīm, bet arī šļakstās uz jūsu kājām. Tādēļ mūsu darba apģērbu staru galos tiek izmantots ūdeni atgrūdošs audums. Tas uzlabo arī bikšu izturību.

KĀ ĢĒRBTIES KĀRTU KĀRTĀM

 • Pirmā kārta – palieciet sauss, lai paliktu siltumā

  Apģērbam, ko valkājat tieši uz ādas, ir galvenā nozīme sausas un svaigas sajūtas saglabāšanā. Uzvelciet pamatkārtu, kas palīdzēs aizvadīt mitrumu no ķermeņa un, ja nepieciešams, nodrošinās siltumu.

  9409 LiteWork bezvīļu legingi ar 37,5® tehnoloģiju
  9418 LiteWork bezvīļu krekls ar garām piedurknēm un 37.5® tehnoloģiju
  217 LiteWork pusgarās zeķes ar 37.5® tehnoloģiju

  Kā ģērbties kārtu kārtām
 • Otrā kārta – neļaujiet siltumam izgaist

  Gaisīgi materiāli ir lieliski piemēroti otrajai kārtai, kuras nolūks ir radīt gaisa kabatu ap jūsu ķermeni, noturot to siltumā. Mūsu vidējās kārtas apģērbi ir izgatavoti no tādiem materiāliem kā mikroflīss, flīss un uzkārsti vai vatēti audumi.

  9435 Ķermeņa aprisēm pielāgots mikroflīsa krekls ar ½ rāvējslēdzēju
  9434 Ķermeņa aprisēm pielāgota mikroflīsas bikses
  9217 LiteWork pusgarās zeķes ar 37.5® tehnoloģiju

  Kā ģērbties kārtu kārtām
 • Trešais slānis nodrošina aizsardzību no ārējiem laikapstākliem

  Pēdējais solis pilnīgas aizsardzības nodrošināšanā ir augstas kvalitātes virskārta, kas nodrošina uzticamu aizsardzību pret vēju un ūdeni. Izvēlieties apģērbu atbilstoši darba dienai, lai nodrošinātu, ka esat sausumā un siltumā pat aukstos un mitros apstākļos.

  6901 AllroundWork ūdensnecaurlaidīgas virsbikses
  1303 AllroundWork ūdensnecaurlaidīga virsjaka
  9024 FlexiWork elastīga flīsa cepure
  9574 Precision Protect cimdi

  Kā ģērbties kārtu kārtām

ATŠĶIRĪBA STARP ŪDENSNECAURLAIDĪGU UN ŪDENI ATGRŪDOŠU APĢĒRBU

Attiecībā uz darba apģērbu, kas aizsargā pret ūdeni, ir svarīgi izprast dažādus konceptus. Šeit jūs uzzināsiet vairāk par to, kā nodrošinām dažādu līmeņu aizsardzību un kādām apģērba īpašībām pievērst uzmanību.

ŪDENSIZTURĪBA

Ūdensnecaurlaidīgs apģērbs ir visdrošākā aizsardzība pret lietainiem laikapstākļiem. Ūdensnecaurlaidīgi audumi sastāv no vairākām kārtām. Ārējo kārtu sauc par virsaudumu – tas parasti ir poliesteris ar laminētu membrānu vai pārklājumu, kas neļauj ūdenim izsūkties cauri.

Membrāna var tikt pielaminēta pie virsauduma. Laminēti audumi ir izturīgāki nekā audumi ar pārklājumu, jo pārklājums pakāpeniski nodilst, piemēram, mazgāšanas laikā.

Ūdensnecaurlaidība tiek panākta, pilnībā hermetizējot iekšējos audumus no saskarsmes ar ārējiem apstākļiem. Tas nozīmē, ka visas vīles un griezuma līnijas tiek aizlīmētas vai citādi hermetizētas, lai novērstu ūdens iesūkšanos caur adatas dūrienu vietām audumā.

Lai nodrošinātu maksimālu komfortu un aizsardzību, arī apģērba fasons tiek izstrādāts un optimizēts tā, lai novērstu ūdens iekļūšanu. Viens no piemēriem ir kabatu leņķis.

Īpašības:
EN 343 atzīme
Līmētas vai sakausētas vīles

ŪDENI ATGRŪDOŠI APĢĒRBI

Ūdeni atgrūdoši apģērbi nodrošina vispārīgu aizsardzību pret ūdeni, vienlaikus sniedzot lielisku elpojamību. Aizsardzību pret ūdeni nodrošina hidrofobi audumi, kas atgrūž ūdeni, tiklīdz tas saskaras ar tiem.

Šādi audumi ir apstrādāti ar izturīgu, ūdeni atgrūdošu pārklājumu (DWR), kas liek ūdenim savilkties pilienos, neļaujot tam iesūkties. Šis pārklājums neietekmē auduma elpojamību, jo tas nepārklāj tekstila virsmu pilnībā. Tas pieķeras auduma šķiedrām, nevis aizpilda atstarpes starp tām.

Apģērbiem var būt dažādi ūdens atgrūšanas līmeņi, un, lai gan daži no mūsu ūdeni atgrūdošajiem apģērbiem ir izgatavoti no ūdensnecaurlaidīgiem audumiem, tiem nav līmētu vīļu, piemēram, mūsu Softshell produktiem.

Īpašības:
Ja uz apģērba izliesiet ūdeni, tas savilksies pilienos.

Pārspējiet laikapstākļus

Ir skaidrs, ka laikapstākļus nevar ietekmēt. Tomēr laikapstākļi mainās katru gadalaiku un dažreiz pat stundas laikā. Tas rada īpašas prasības Jūsu darba apģērbam.

Pavaicājiet mums