Saudzējiet savus ceļgalus ar pasaulē modernāko, sertificēto ceļgalu aizsardzību

Snickers Workwear - Latvia

Smagi strādājoši meistari ir pakļauti lielākai slodzei par daudziem pasaules labākajiem sportistiem. Tas ir galvenais iemesls, kādēļ "Snickers Workwear" izstrādā vismodernāko iespējamo ceļgalu aizsardzību. Izvēloties no mūsu progresīvās ceļu sargu kolekcijas, varat paļauties uz vislabāko ceļgalu aizsardzību, kas sertificēta atbilstoši standartam EN 14404.

Piemēram, mūsu uzlabotie 9110 modeļa ceļu sargi izgatavoti no ilgi izturīga materiāla ārpusē un mīkstāka – iekšpusē, apvienojot efektīvu spiediena sadalījumu un aizsardzību pret caurduršanu, ko papildina maksimāls komforts.

Unikālās konstrukcijas ceļu sargu padziļinājumiem visām mūsu biksēm ir īpašas šuves, kas mūsu īpaši veidotos ceļu sargus ļauj noregulēt dažādās pozīcijās, tādā veidā nodrošinot vislabāko ceļgalu aizsardzību.

Iešanas laikā šī unikālā konstrukcija ceļu sargus padara ļoti elastīgus, tomēr notupstoties tie cieši pieguļ ceļgaliem. Turklāt tiem ir augstas sānu daļas, kas novērš ceļgalu izslīdēšanu no sargiem.

"Kneeguard™" un "kneeguard pro"

Efektīvi ceļu sargi, kas stingri turas vietā, ir izšķirošs nosacījums uzticamai ceļgalu aizsardzībai. Tas ir tieši tas, ko sniedz patentētās pozicionēšanas sistēmas "Snickers Workwear KneeGuard™" un "KneeGuard Pro".

Tās Jums ļauj dažādos augstumos pielāgot īpaši veidotos ceļu sargus, maksimālas aizsardzības nolūkā nodrošinot pareizu novietojumu. Sistēma "KneeGuard Pro" aprīkota arī ar izplešanās ielocēm virs ceļgaliem, nodrošinot izcilu aizsardzību, komfortu un izturību.

Tādēļ, ja vēlaties gādāt par saviem ceļgaliem, velciet "Snickers Workwear" ražotās bikses un Jūs varēsiet paļauties uz patentēto aizsardzību "KneeGuard™", kas pakļaujas ikvienai Jūsu kustībai.

Pavaicājiet mums