Kā izvēlēties vispiemērotāko ceļu sargu

Snickers Workwear - Latvia

Vai Jums kādreiz nav gadījušies ceļu sargi, kas Jums neder? Tādā gadījumā Jūs esat pieredzējuši sajūtas pēc smagas darba dienas. Šajā rakstā mēs vēlētos sniegt dažus padomus, kā izvēlēties pareizo ceļu sargu pāri un sasniegt optimālu ceļgalu aizsardzību.

Saudzējiet savus ceļgalus laikam pēc darba pabeigšanas

Ja runājam par ceļgalu aizsardzību, to ietekmē vairāki atšķirīgi faktori. Mēs palīdzēsim izvēlēties, izskaidrojot, kā piekļaujas labs ceļu sargs, kādi ceļu sargi der Jūsu veicamajam darbam un kā dažādi ceļu sarga elementi ietekmē to aizsardzības pakāpi. Mēs sniegsim arī dažas norādes, kas saistītas ar Jūsu ceļu sargu kopšanu un kalpošanas laiku.

Teicami piemēroti Jūsu ceļgaliem

Varat iegādāties pat labāko ceļu sargu, taču, ja kārtīgi nederēs, tas neaizsargās Jūsu ceļgalus. Kas tieši nosaka, ka ceļu sargi der nevainojami?

Lai gan bieži tas netiek ievērots, tomēr viens no svarīgākajiem aspektiem, lai ceļu sargi derētu nevainojami, ir darba bikšu izmērs. Ja bikšu staras ir pārāk garas vai īsas, Jūsu ceļu sarga padziļinājumi neatradīsies pareizajā vietā. Ievietojot ceļu sargu padziļinājumā, tas atradīsies pārāk augstu vai pārāk zemu no pareizas pozīcijas. Lai uzlabotu Jūsu ceļgalu aizsardzību, pērciet pareizā izmēra bikses.

Tomēr ne vien izmērs ir būtisks. Tikpat svarīgs ir Jūsu bikšu piegriezums. Tupot uz ceļiem biksēs ar taisnām starām, audums ceļu vietās bieži salokās uz sāniem. Bikses papildinot ar ceļu sargu, arī tas novirzīsies uz sāniem. Jums ir nepieciešams bikšu pāris ar konstrukciju "Twisted Leg". Tupot uz ceļiem, šāda veida piegriezums noturēs Jūsu ceļu sarga padziļinājumu pareizajā punktā un tāpēc uzlabos aizsardzību.

Labs ceļa sargs paliks savā vietā gan tupot uz ceļiem, gan atkal pieceļoties. Ja Jūsu ceļgals izslīd no visaizsargātākās zonas, ceļu sargi, kas padziļinājumos slīd prom, var izraisīt ilgstošus savainojumu. Viens no vienkāršākajiem veidiem aizsardzības pakāpes uzlabošanai ir ceļu sargu nostiprināšana pareizajā pozīcijā. Šajā ziņā Jums palīdz Sistēma "KneeGuard" un ļauj nostiprināt ceļu sargu dažādās vietās.

Ceļu sarga konstrukcija būtiski ietekmē to, cik labi tas der. Tam ne vien jāaizsargā ceļa kauliņš, bet tāpat arī aptverošās zonas. Labi izstrādāts ceļu sargs aptvers ceļgala sānus un Jūsu ceļgalam neļaus izslīdēt no aizsarga.

Kontrolsaraksts, lai sasniegtu izcilu piegulēšanu

  • Ja ievērojat, ka bikšu stara Jums jāvelk vai jārauj uz augšu, lai ceļu sargs nonāktu pareizajā pozīcijā, tas norāda, ka vai nu Jūsu bikšu izmērs nav īsti pareizs, vai arī ceļu sargam jāatrodas citā vietā.
  • Uzvelkot jaunu bikšu pāri, nepietiek vien ar to izmēģināšanu stāvot. Tāpat neaizmirstiet notupsties uz ceļgaliem, lai redzētu, cik labi piekļaujas ceļu sargu padziļinājumi.
  • Pārliecinieties, ka ceļu sargi, ko izvēlaties, ir paredzēti bikšu pārim, ko valkājat. Ne visi ceļu sargi ir izmantojami visos ceļu sargu padziļinājumos. Dažādu ražotāju produkcijas kombinēšana un pielāgošana var ietekmēt aizsardzības pakāpi.

Kāda veida ceļu sargi Jums nepieciešami veicamajam darbam?

Ja esat grīdu ieklājējs, ir pašsaprotami, ka Jums nepieciešama pamatīga ceļgalu aizsardzība. Taču, ja Jūs tāds neesat, kāda aizsardzības pakāpe tad ir nepieciešama? Kā Jūs izvēlaties pareizos ceļu sargus? Kad jāizvēlas pareizos ceļus sargus, īpaši svarīgi ir divi Jūsu darba aspekti: cik reizes dienā Jums jānotupstas ceļos/jāpieceļas un laiks, ko pavadāt darbā uz ceļiem.

Vai lielāko daļu laika strādājat telpās un laiku pa laikam notupstaties ceļos? Tādā gadījumā pareizais risinājums ir viegls un ērts ceļu sargs. Viegls ceļu sargs darba laikā Jūs neapgrūtinās, taču tas nodrošinās zināmu aizsardzību, šad un tad pietupstoties ceļos. Jums pietiks ar 2. tipa, 0. pakāpes ceļu sargu. Citiem darbiem, kuros nepieciešams pietupties daudz biežāk, Jums jāapsver tāda ceļu sarga iegāde, kas sniedz vairāk.

ja Jūs notupstaties biežāk kā atsevišķas reizes, taču uz ceļgaliem nepavadāt daudz laika, iespējams, ka Jums pietiek ar vispusīgu ceļu sargu pāri, Tie sniegs Jums nepieciešamo aizsardzību (meklējiet 2. tipu, 1. pakāpi), tomēr tie nav izgatavoti lielai noslodzei. Kopumā tie ir visai elastīgi, tādējādi Jums ļaujot turpināt ērti strādāt, nenosēžoties ceļos.

Jums ir nepieciešami lielas slodzes ceļu sargi, ja dienas gaitā bieži nākas tupties un vienlaikus ilgu laiku strādāt uz ceļgaliem. Šajā gadījumā trieciena aizsardzība ir vissvarīgākā, ņemot vērā, ka Jūsu ceļgali uzņem īstus triecienus, atkal un atkal notupstoties ceļos. Meklējiet ceļu sargus ar inovatīvām trieciena slāpēšanas īpašībām.

Ilgus laika posmus strādājot uz ceļiem, bet ne tik bieži pieceļaties (kā grīdu ieklājēji) Jums ir nepieciešams ceļu sargs, kas visu dienu neizkustas no savas pozīcijas, nodrošinot maksimālu amortizācijas līmeni. Šie ceļu sargi nav paredzēti, lai izturētu biežus triecienus, bet, lai aizsargātu ceļgalus, esot uz zemes.

Padomi pareizai izvēlei

  • Vai Jums kādreiz gadījušies ceļu sargi, kas pēc dažu dienu darba kļuvuši "plakani"? Tad tas noteikti nav ceļu sargs Jūsu vajadzībām! Izvēloties ceļu sargu, kas ir paredzēts Jums atbilstošai strādāšanai uz ceļgaliem, kalpošanas laika ziņā Jūs ievērosiet būtisku atšķirību.
  • Ne visi darbi vienā profesijā ir vienādi, tāpēc visiem ceļu sargiem nebūtu jābūt vienādiem. Piemēram, elektriķis, kurš veic daudz elektroinstalācijas darbu uz grīdas būs spiests strādāt uz ceļgaliem daudz vairāk kā griestu apgaismojuma speciālists. Viņiem abiem būtu nepieciešami dažāda veida ceļu sargi; vienam – smagai slodzei, bet otram - viegli un elastīgi. Tādēļ, izvēloties ceļu sargu, tā vietā, lai fokusētos uz savu profesiju, vairāk ņemiet vērā veicamā pienākuma specifiku.
  • Vai Jums ir sajūta, kas esat pieskaitāms pie divām grupām (piemēram, reti strādājot uz ceļiem un šad tad strādājot uz ceļiem) un nezināt, kuru izvēlēties? Izvēlieties tādu, kas sniedz vairāk aizsardzības, un Jūsu ceļgali to vēlāk novērtēs!

Materiāls un konstrukcija

Ir svarīgi, lai Jūsu ceļu sargi būtu izgatavoti Jūsu veicamajam darbam un tie lieliski derētu. Konstrukcija un materiāla izvēle var būtiski ietekmēt aizsardzības pakāpi un komfortu. Te sniegsim dažas raksturiezīmes, kuras jāņem vērā, izvēloties jaunu ceļu sargu pāri.

Forma: Labs ceļu sargs nosegs ne vien ceļgala centru, bet arī apkārt esošo virsmu. Meklējiet ceļu sargus, kuriem ir nedaudz izliekta forma ar stāviem sāniem.

Drošība: Kā pareizi nostiprināt ceļu sargu īstajā vietā? Lai uzlabotu aizsardzības pakāpi, izvēlieties tādu ceļu sargu, ko iespējams kārtīgi nostiprināt ceļu sarga padziļinājumā.

Elastība: Strādāšanai ērtāks ir elastīgs ceļu sargs, jo tas pielāgojas ieņemtajai pozīcijai. Vienkārši pārliecinieties, ka tas visu laiku nodrošina nepieciešamo aizsardzības pakāpi.

Ventilācija: Strādājot ar ceļu sargiem, var kļūt karsti, tādēļ ventilējošas gropes var būtiski ietekmēt Jūsu darba komfortu.

Trieciena slāpēšana: Dažādi materiāli atšķirīgi reaģē uz triecieniem. Tādi inovatīvi materiāli kā "D3O" ir elastīgumam ejot, bet, saņemot triecienu, tie pieguļ stingri. Tādējādi lielāko trieciena spēku slāpē šāds materiāls, nevis Jūsu ceļgali.

Izturība: Daži materiāli ir izturīgāki par citiem. Īpaši vieglas putas (kā polietilēns) nav tik izturīgas kā robusts materiāls, piemēram, poliolefīns.

Par sertifikāciju

Meklējot labu ceļu sargu pāri, visticamāk, ka Jūs pievērsīsiet uzmanību aizsardzības pakāpi. Milzīga atšķirība var būt, izvēloties starp 2. tipa, 0. pakāpes un 2. tipa, 1. pakāpes ceļu sargu.

Taču – vai zinājāt, ka sertifikācija ir spēkā vienīgi, izmantojot sargus ar biksēm, kurām tie tika sertificēti? Tā kā sertifikācija tiek veikta kopā ar noteiktām biksēm, lai saglabātu sertifikāciju, Jums ceļu sargi vienmēr jāvelk kopā ar atbilstošo bikšu pāri. Sertifikācija vairs nebūs spēkā, ja jauksiet kopā un saskaņosiet dažādu zīmolu ceļu sargus un bikses; tādēļ pārliecinieties, ka tie paredzēti kopīgai lietošanai.

Noskaidrot, kuri ceļu sargi lietojami ar kurām "Snickers Workwear" biksēm, ir pavisam vienkārši – vienkārši izlasiet etiķeti uz biksēm un redzēsiet derīgos ceļu sargus.

Rūpējoties par Jūsu ceļu sargiem

Ir vairākas lietas, ko Jūs varat veikt, lai paildzinātu ceļu sargu kalpošanas laiku.

Kopjot ceļu sargus, tie ne vien ilgāk kalpos, bet arī saglabās aizsardzības pakāpi. Sniegsim savus padomus:

  1. Nemazgājiet savas bikses kopā ar padziļinājumos atstātiem ceļu sargiem. Mēs zinām, ka tas ir vilinoši, taču Jūsu ceļu sargi kalpos ilgāk, ja pirms mazgāšanas tos noņemsiet.
  2. Lielākā daļa ceļu sargu ir mazgājami, tikai pārliecinieties, ka neizmantojat agresīvu mazgāšanas līdzekli vai ļoti karstu ūdeni. Ceļu sargus vēlams mazgāt ar rokām.
  3. Mainiet tos bieži. Ir jānomaina ceļu sargi ar plīsumiem vai plaisām, tāpat kā tie, kas vairs neatgūst savu sākotnējo formu.

Saudzējiet savus ceļgalus

Profesionāli meistari, līdzīgi profesionāliem sportistiem savus ceļgalus pakļauj lielai slodzei. Ir svarīgi tos maksimāli saudzēt. Pēc darba beigām Jūsu ceļgaliem būtu jābūt nodarbinātiem.

Šeit centāmies sniegt palīdzību labākā lēmuma pieņemšanai, ņemot vērā Jūsu personīgās vajadzības. Joprojām rodas kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība? Atsūtiet mums ziņojumu vai jautājiet vietējam tirgotājam.

 

Pavaicājiet mums