Stiepšanas testēšana

Snickers Workwear - Latvia

Īru elektriķis Liams Kaningems izmanto darba apģērbu kā sava zīmola izveides veidu. Kad mēs iesaistījām viņu 6241 AllroundWork elastīgo darba bikšu izstrādes procesā, viņš bija pārsteigts. Ne tikai ar to, cik lieliski viņš tajās izskatās, bet arī ar to apbrīnojamo elastīgumu un komforta sajūtu.

– Tās ir tik patīkamas, ka es gandrīz tās nejūtu. Tā ir tikpat kā mana ķermeņa daļa, saka Liams.

"Sākotnēji es biju noraizējies, ka pieguļošais apģērbs var būt problēma bēniņos un citās šaurās vietās. Reāli ir pavisam otrādi. Biksēs ir izmantoti dažādi elastīga auduma veidi dažādās to daļās, lai palīdzētu tev, kur tas ir vajadzīgs. Piemēram, 4-Way Stretch audums ap vidukli un bikšu staru aizmugurē, kas piešķir papildu mobilitāti.”

“Šīs bikses sniedz pilnīgumu, ko reti var redzēt.”

Bet tas taču nav vienīgais iemesls, kāpēc tās ir kļuvušas par jūsu iemīļotākajām biksēm?

"Tieši tā, šī arī ir paviršāka pieeja. Īru strādnieki, īpaši gados jaunākie, neapmierinās ar darba drēbēm, kas nenodrošina darba laikā drošību, aizsardzību un funkcionalitāti. Moderns, ķermenim pielāgots dizains ir tikpat svarīgs. Šīs bikses sniedz pilnīgumu, ko reti var redzēt.”

Kāpēc āriene ir kļuvusi svarīga nozarē, kurā tiek veikts netīrs darbs?

“Kompānijā Elite Electrical mēs izmantojam darba apģērbu kā sava zīmola izveides veidu. Labs izskats ir kļuvis par priekšrocību konkurencē. Šajās jaunajās biksēs es izskatos tik lieliski un iespaidīgi, ka kolēģi būvlaukumos visā salā apstājas un jautā man, kur esmu tādus dabūjis."

Vai jūs teiktu, ka bikses ir stilīgas uz funkcionalitātes rēķina?

"Nē, neteiktu. Visas īpašības līdz ar raksturīgo Snickers-smartness ir vietā. Tik svarīgās nokarenās kabatas visām manam skrūvītēm, telefona kabata, naža stiprinājums un, visbeidzot, bet tikpat būtiski - KneeGuard Pro ar paplašinājuma krokām, kas notur ceļu aizsargus optimālā stāvoklī īpaši labai aizsardzībai. Ja ceļu aizsargi nav pareizi novietoti, darba diena ir pagalam!"

“Mēs izmantojam darba apģērbu kā sava zīmola izveides veidu.”

Runājot par jūsu darba apģērbu garderobi, izklausās tā, it kā jūs pirktu tikai un vienīgi no Snickers Workwear?

"Jā, un man jāpievieno vienādojumam vēl viens acīmredzams faktors - izturība. Par 30 % vairāk naudas es iegūstu par 100-200 % vairāk labuma no Snickers Workwear bikšu pāra. Lieliska atdeve, es teiktu."

Liama Kaningema profils

Vecums: 32
Ģimene: Draudzene un suns
Strādā par: Elektrotehnisko darbu darbuzņēmējs kompānijā Elite Electrical, Kildērā, Īrijā.
Gadi biznesā: 15
Kompānijas moto: “Pieiet katram darbam ar tādu pašu rūpību un uzmanību, it kā tas būtu mūsu pašu darbs.”

Pavaicājiet mums