Snickers Workwear laiž tirdzniecībā jaunu un pamanāmu darba apģērbu klāstu

Snickers Workwear - Latvia

Tūlītēja pamanāmība un atrašana bīstamos darba apstākļos var glābt dzīvību.

Augsta redzamība bez jebkādiem kompromisiem komforta ziņā

Jaunā izlaiduma pamatā ir Snickers Workwear iecienītās darba apģērbu sērijas, kas izstrādātas atbilstoši dažāda veida darba apstākļiem, ļaujot izturēt skarbus darba apstākļus, kā arī nodrošinot brīvu pārvietošanos.

- “Mēs izvēlējāmies mūsu iecienītākos 6. sērijas modeļus no AllroundWork un FlexiWork saimēm, pārveidojot šīs bikses un jakas par jaunā, labi pamanāmā darba apģērba versijām, vienlaikus papildinot tās ar nepieciešamajām funkcijām”, stāsta Snickers Workwear tirdzniecības attīstības nodaļas vadītājs Henrijs Lundbergs (Henry Lundberg).

- “Mēs zinām, ka pieredzējuši un uzticīgi mūsu darba bikšu cienītāji novērtēs ceļgalu aizsardzību, saliektas konstrukcijas staras un lielisku piegriezumu, pie kā viņi ir pieraduši, – tajā pašā laikā esot labi saskatāmiem un jūtoties droši darbā,” turpina Henrijs Lundbergs.

Stingrie Eiropas tiesību akti un tendence vairāk koncentrēties uz darba vidi nozīmē to, ka darba devējiem ir jābūt pilnā gatavībā, kad runa ir par savu darbinieku nodrošināšanu ar labi pamanāmiem apģērbiem, kas atbilst mūsdienu standartiem.

- “Mūsu klientu izvēlē mēs redzam pieaugošu vajadzību un izpratni par pamanāmu darba apģērbu, kas arī atbilst augstiem komforta un funkcionalitātes standartiem, ko viņi vēlas, valkājot mūsu darba apģērbu,” skaidro Henrijs Lundbergs.

Publicēts 25 oktobris 2017.

Pavaicājiet mums