Izturējis reālus pārbaudījumus

Snickers Workwear - Latvia

Progresīvs darba apģērbs - progresīvas testēšanas metodes. Nav nekā labāka par reāliem apstākļiem. Lai panāktu, ka mūsu apģērbi atbilstu Jūsu vēlmēm, mēs, protams, cieši sadarbojamies ar labākajām izmēģinājumu laboratorijām un institūtiem Eiropā.

XTR Shield Uzņēmuma iekšienē skarbākos pārbaudījumus uzticam mūsu izmēģinājumu komandai – smagi strādājošiem profesionāļiem ar prasībām, kuri patiešām izspiež visu iespējamo no prototipiem un jaunākajām konstrukcijām, pārbaudot visu, sākot ar komfortu un aizsardzību līdz kvalitātei un izturībai.

Viņi pārbauda visu - funkcionalitāti, ērtumu un aizsardzību, kvalitāti un izturību. Ir tikai viens veids gūt īstās atbildes: īstos darba apstākļos, dažreiz pat mēnešiem ilgi un visos klimata un laika apstākļos. Sākot ar arktiskām ziemām Skandināvijas ziemeļos līdz Dienvideiropas tveicei.

Un viņi nekad nav gatavi kompromisiem. Ja konstrukciju nepieciešams mainīt, viņi tā arī pateiks. Mēs pielāgojam apģērbu, un viņi mēģina vēlreiz, līdz viss būs kā nākas. Vienīgi tāds apģērbs, kas patiešām funkcionē, uzskatāms par īstu "Snickers Workwear" apģērbu.

Pavaicājiet mums