It started with an angry electrician

Snickers Workwear - Latvia

1975. gadā elektriķis vārdā Mati Vīo (Matti Viio) zaudēja pacietība, jo viņa darba drēbes nebija nekam derīgas. Ne vienu reizi vien viņš ieteica darba apģērba uzlabojumus, bet neviens viņā neklausījās.

Matti ViioTā rezultātā viņš patiesi sadusmojās: "Vienu dienu es vienkārši pārnācu mājās no darba un pats izveidoju sava darba apģērba dizainu! Tas bija sava veida protests pret pastāvošo darba apģērbu nozari. Es gribēju parādīt ka mēs - strādnieki esam lepni un mums ir zināšanas. Mūs ir jāciena tāpat kā citas sabiedrības grupas."

Un tā dzima Snickers Workwear. Viņš nemaz nenojauta, ka patiesībā sāk revolūciju darba apģērbu nozarē, izstrādājot apģērbu, kas atbilst meistaru prasībām pēc maksimālas drošības, aizsardzības un funkcionalitātes.

Kopš tā laika Snickers Workwear ir bijis darba apģērbu izstrādes līderis, nezaudējot cīnītāja sparu, kas valdīja uzņēmuma aizsākumos.

Šodien Snickers Workwear ir labi zināms Eiropas zīmols, kas pieder Hultafors Group. Uzņēmums nav zaudējis savu spēku un resursus ieviest inovācijas darba apģērbu nozarē. Tā rezultātā visu smagi strādājošo Eiropas meistaru darba dienas tiek padarītas vieglākas, drošākas un produktīvākas.

Pavaicājiet mums